Turkcell Yıllık 72 GB Paketi

Turkcell’in hazır kart yani faturasız hatlara özel yıllık paketleri var. Bu yazımızda o paketlerin en büyüğü olan Turkcell Yıllık 72 GB Paketi için detayları sizler ile paylaşacağız. Kampanya hattınıza tanımlandıktan sonra kullanım süresi 365 gündür. Yani eğer 10 Ocak tarihinde kampanyaya katılırsanız; bir sonraki 10 Ocak tarihinde paket sona erecektir. Paketin içeriğini merak ediyorsunuz öyle değil mi? Detaylar aşağıda yer almaktadır;

Turkcell Yıllık 72 GB Paketi içeriğinde; adından da anlaşılacağı üzere 72 GB internet kullanım hakkı mevcut. Bunun haricinde her yöne geçerli 12.000 dakika ve 12.000 SMS bulunmaktadır. Paketin ücreti ise 500 TL’dir. Kampanyadan tüm hazır kartlı aboneler yararlanabilir. Turkcell.com.tr üzerinden GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile birlikte giriş yaparak https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yillik-72-gb-paketi linki üzerinden paketi satın alabilirsiniz.

Paket 365 günün sonunda yenilenmeden iptal olacaktır. Paketin kullanım hakları sınırsız değildir. Yani 365 gün kullanım hakkı olan paketi birkaç günde de bitirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Turkcell müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir