istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi

Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 64 GB akıllı telefon kazanacak 11 kişiden birisi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe katılabilmeniz için bilgiler ve detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Mayıs 2020 tarihine kadar Türkiye Finans Şubeleri üzerinden ya da Türkiye Finans internet bankacılığı, mobil bankacılık kanalları vasıtası ile Cep telefonunuz, sabit telefonunuz, e-posta adresiniz, adresiniz, sahip olduğunuz taşıt bilgisi Öğrenim durumu & Askerlik Durumu, Ev Durumu Çocuk Sayısı, Tuttuğunuz Takım, Meslek Bilgilerinizden herhangi birisini güncelleyenlere çekiliş hakkı verilecektir. Yapacağınız her bir güncelleme adına 1 adet çekiliş hakkı verilir, toplamda elde edebileceğiniz çekiliş hakkı 7 ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

11 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Akıllı Cep Telefonu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 15 Haziran 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 19 Haziran 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekili sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Asil talihliler 4 Temmuz 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 19 Temmuz 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve adres bilgileri ile birlikte bankaya bildirmiş oldukları e-posta adresi üzerinden info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gereklidir. Dilerse talihliler U2 Tanıtım firmasına fax gönderebilir ya da şahsen başvuruda bulunabilir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Ayrıca 18 yaşından küçük kişiler düzenlenen çekilişe katılım sağlayamaz. Katılmış olup, ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Türkiye Finans sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir