Türkiye Finans Samsung Galaxy S9 Çekiliş Kampanyası

Türkiye Finans Samsung Galaxy S9 Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Kasım ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Türkiye Finans müşterilerinden ilk kez mobil ya da internet şubeye giriş yapan bireysel müşteriler 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Mobil ya da internet şubesi üzerinden finansal işlemlerden birini gerçekleştiren bireysel müşteriler de yaptıkları her işlem için günlük 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Yani kampanyaya katılım hakkı maksimum 15 olmaktadır. Çekilişin sonuçları yayınlandı, https://okampanya.com/turkiye-finans-samsung-galaxy-s9-cekilis-sonuclari/ linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Samsung Galaxy S9 64 GB telefon kazanacaktır. (Hat ve kart dahil değildir.)

5 şanslı talihli Playstation 4 Slim 500GB konsol kazanacaktır.

5 şanslı talihli Samsung Galaxy Gear S3 Akıllı Saat kazanacaktır.

Toplamda 15 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş firma tarafından 24 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucu ise 29 Ocak 2019 tarihinde Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takipte kalarak sonuçları öğrenebilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın idari ya da kanuni takibe konu olan müşteriler, çekilişi düzenleyen organizasyon firması olan U2 Tanıtım çalışanları, şahıs firması, kurumsal firmalar ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. 13 Şubat 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 28 Şubat 2019 tarihine kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeler verilmez. Dolayısı ile talihlilerin bu tarihlere dikkat etmesi çok önemlidir.

Talihliler kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 212 217 41 21 no’lu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak. No:4/A Beyoğlu/İstanbul adresine başvurmaları gerekmektedir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir