Uçuran Ekstra 12 GB Paket Kampanyası

Uçuran Ekstra 12 GB Paket Kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 12 GB internet kullanım hakkı, Dergilik aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 70 TL olmaktadır. İşte paket ile ilgili diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bu paket kriterli olmaktadır. Paketten son 3 ay içerisinde en yüksek aylık harcaması 59 TL olan ya da son 3 ay içerisinde Uçuran Ekstra 12 GB Paketini satın almış ve son 6 ay içinde en fazla 3 kez bu paketten yararlanmış Turkcell faturasız aboneleri yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim? 

Paketi satın alabilmek için EKSTRA 12GB yazıp 2200’a SMS göndermek gerekir. Turkcell Mağazaları, 532 Müşteri Hizmetleri ve Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de paketi satın alabilmek mümkündür.

Uçuran Ekstra 12 GB Paket Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Paketin içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 12 GB internet kullanım hakkı bulunmakta olup; ücreti ise 70 TL’dir. Paketin kullanım hakkı 4 hafta olmaktadır. Paket otomatik yenileme özelliğinde olan paketlerden değildir. Paketin kriterleri sağlandığında tekrar satın alabilirsiniz.

Pakete dair diğer detaylara Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan diğer Turkcell Kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turkcell/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir