Uçuran Ekstra 15 GB Paket Kampanyası

Uçuran Ekstra 15 GB Paket Kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 15 GB internet kullanım hakkı, Dergi aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 80 TL olmaktadır. İşte paket ile ilgili diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bu paket kriterli olmaktadır. Paketten son 3 ay içerisinde en yüksek harcaması 69 TL olan veya son 3 ay içerisinde Uçuran Ekstra 15 GB Paketini satın almış olan ve son 6 ay içinde en fazla 3 kez bu paketten yararlanmış olan Turkcell faturasız aboneleri yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim?

Paketi satın alabilmek için EKSTRA 15GB yazıp 2222’ye SMS göndermek gerekir. Turkcell Mağazaları, 532 Müşteri Hizmetleri ve Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de paketi satın alabilmek mümkündür.

Uçuran Ekstra 15 GB Paket Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Paketin içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 15 GB internet kullanım hakkı bulunmakta olup; ücreti ise 80 TL’dir. Paketin kullanım hakkı 4 hafta olmaktadır. Paket otomatik yenileme özelliğinde olan paketlerden değildir. Paketin kriterleri sağlandığında tekrar satın alabilirsiniz. Pakete dair diğer detaylara Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir