Uçuran Ekstra 6 GB Paket Kampanyası

Uçuran Ekstra 6 GB Paket Kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkı, Dergi aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 40 TL’dir. İşte paket ile ilgili diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bu paket kriterli olmaktadır. Paketten son 3 ay içerisinde en yüksek harcaması aylık 30 TL olan ya da son 3 ay içerisinde Uçuran Ekstra 6 GB Paketini almış olan ve son 1 yıl içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan Turkcell faturasız aboneleri yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim?

Paketi satın alabilmek için; EKSTRA6GB yazıp, 2200’a göndermek gerekir. Turkcell Mağazaları, 532 Müşteri Hizmetleri ve Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de paketi satın alabilmek mümkündür.

Uçuran Ekstra 6 GB Paket Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Paketin içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkı bulunmakta olup; ücreti ise 40 TL’dir. Paketin kullanım hakkı 4 hafta olmaktadır. Paket otomatik yenileme özelliğinde olan paketlerden değildir. Paketin kriterleri sağlandığında tekrar satın alabilirsiniz. Pakete dair diğer detaylara Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir