istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Uçuran Ekstra 8 GB Paket Kampanyası

Uçuran Ekstra 8 GB Paket Kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkı, Dergilik aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 45 TL’dir. İşte paket ile ilgili diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bu paket kriterli olmaktadır. Paketten son 3 ay içerisinde en yüksek aylık harcaması 35 TL olan ya da son 3 ay içerisinde Uçuran Ekstra 8 GB Paketini almış olan ve son 1 yıl içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış Turkcell faturasız aboneleri yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim?

Paketi satın alabilmek için; EKSTRA8GB yazıp, 2200’a göndermek gerekir. Turkcell Mağazaları, 532 Müşteri Hizmetleri ve Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de paketi satın alabilmek mümkündür.

Uçuran Ekstra 8 GB Paket Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Paketin içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkı bulunmakta olup; ücreti ise 45 TL’dir. Paketin kullanım hakkı 4 hafta olmaktadır. Paket otomatik yenileme özelliğinde olan paketlerden değildir. Paketin kriterleri sağlandığında tekrar satın alabilirsiniz. Pakete dair diğer detaylara Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir