Unilever iPhone 11 Çekilişi

Unilever iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11, iPad Wifi ya da Airpods ödüllerinden birisini siz kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte çekilişe ilişkin detaylar yazımızda… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/unilever-iphone-11-cekilisi/ linkindedir.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

6 Aralık 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Eve Mağazaları üzerinden ya da eveshop.com.tr üzerinden Uniliver Sanayi ve Ticaret markasına ait tüm ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışverşi yapıp; Çek Kazan uygulamasına girerek; ad, soyad, adres, telefon numarası ve e-posta bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Uniliver Eve Kampanyasının içerisine girerek alışveriş fişi, faturası ya da e-arşiv faturasının fotoğrafını yüklemeniz ile birlikte yapılan sistem kontrolünden sonra onaylama işleminin akabinde çekiliş hakkı verilecektir. Her 10 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli iPhone 11 64gb Cep Telefonu,
5 talihli iPad Wifi 32gb Tablet,
10 talihli Airpods Ve Şarj Kutusu Kulaklık ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 18 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 23 Aralık 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Unilever iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-arşiv fatura ibrazı zorunludur.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın içinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir