UNO Fiat 500 Çekiliş Kampanyası

UNO Fiat 500 Çekiliş Kampanyası kapsamında 12 Eylül ile 9 Ekim 2019 tarihleri arasında yurt içinde bulunan tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market’ten yapacağınız UNO markalı ürünleri; birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart ve Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/uno-fiat-500-cekilis-sonucu/ linkinde yer alacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Fiat 500 Popstar model otomobil,

5 şanslı talihli İPhone X 64GB telefon,

50 talihli Arçelik Pastoral Tost Makinesi,

200 talihli Arzum Ekmek Kızartma Makinesi

olmak üzere toplamda 256 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 28 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 1 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

UNO Fiat 500 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Asil talihliler 16 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 1 Aralık 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi ya da istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Migros Ticaret, Unmaş Unlu Mamül ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Money.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir