UNO Fiat 500 Çekiliş Sonucu

UNO Fiat 500 Çekiliş Sonucu 28 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 1 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Fiat 500 Popstar Kazanan Asil Talihliler 

Selçuk Esentürk / İstanbul

iPhone X 64GB Telefon Kazanan Asil Talihliler 

1 – Serdar Sinan Yahşi
2 – Deniz Aygün
3 – Mine Çaylas
4 – Filiz Dinç / Aydın
5 – Mehmet Hakan Capakcur

Fiat 500 Popstar Kazanan Yedek Talihliler 

1 – Esat Çetin / Şırnak
2 – Fatma Adar /
3 – Şenol Güngor

iPhone X 64GB Telefon Kazanan Yedek Talihliler 

1 – Nurdan Acar / Eskişehir
2 – Elmas Letafet Apak / İzmir
3 – Elife Elmacı / İstanbul
4 – Tuğba Gürsoy /
5 – İlknur Yurtdaş /

UNO Fiat 500 Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Asil talihliler 16 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 1 Aralık 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi ya da istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Migros Ticaret, Unmaş Unlu Mamül ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Money.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir