Usta Dönerci Cinemaximum Kampanyası

Usta Dönerci Cinemaximum Kampanyası kapsamında tüm menü satışlarında 30 Nisan 2019 tarihine kadar Cinemaximum sinema salonlarında geçerli sinema davetiyesini 11,95 TL’ye satın alabilirsiniz! Bu bilet 2D sinemalar için geçerlidir, 2 TL fark ile de 3D filmlere bilet alabilirsiniz. Hem de gözlük de dahil olacaktır. Kampanya ile ilgili olarak diğer ayrıntılar aşağıda yer almaktadır;

Kampanya kapsamında bulunan sinema davetiyeleri VIP salonlar için geçerli değildir. Ayrıca Tempur, VIP, Gold, İstinyepark, Kanyon, Akasya, City’s, Zorlu, Atakule, IMAX, MPX, 4DX, Dbox, ScreenX sinemalarında geçerli değildir. Bunlar haricinde bulunan tüm Cinemaximum’larda tüm seanslarda ve her gün geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için; telefon numaranızı restoran ile paylaşan müşterilere SMS ile PNR kodu gönderilecektir. Bu PNR kodları içinde yer alan SMS’te davetiyenin son kullanım tarihi ve geçerli şehirler yer almaktadır. Bu PNR gönderiminden sonra iade söz konusu olmamaktadır. PNR kodları tek kişiliktir ve Usta Dönerci üzerinden alacağınız menü ile birlikte alınması zorunludur. Usta Dönerci ve Cinemaximum kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinde Usta Dönerci sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir