Usta Dönerci Survivor Menü Kampanyası

Usta Dönerci Survivor Menü Kampanyası 31 Mart 2019 tarihine kadar Ara Gelsin hattı, tiklagelsin.com, Fiyuu, Glovo, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin mobil uygulaması üzerinden verilen siparişler için geçerli olacaktır. Menü içeriği ve diğer detaylara aşağıda yer almaktadır…

Usta Dönerci Survivor Menü içeriğinde Dürüm Et Döner, Dürüm Tavuk Döner, 6’lı susamlı soğan halkası, büyük boy patates ve 1 litre içecek bulunmaktadır. İki kişilik olan bu menü ücreti kişi başına 16,45 TL olmak üzere toplamda 32,90 TL’dir. Menü kapsamında bulunan içeceklere 1 litre kola, 1 litre light kola, 1 litre şekersiz kola, 1 litre portakal aromalı gazoz, 1.5 litre gazoz ve buzlu çay dahil olmaktadır.

Kampanya dağıtım alanları ile sınırlıdır. Farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Usta Dönerci markasının haklarına sahip olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili link üzerinde Usta Dönercinin kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir