Vadistanbul AVM Jaguar Çekiliş Kampanyası

Vadistanbul AVM Jaguar Çekiliş Kampanyası kapsamında 4 Ocak ile 17 Mart 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş ya da faturalar ile birlikte AVM içinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 250 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Jaguar E-Pace otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş firma tarafından 23 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 27 Mart 2019 tarihinde Sözcü Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM içinde bulunan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vadistanbul AVM İstanbul’da yer almaktadır. Açık adresi ise: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No:109/C Sarıyer şeklindedir. Metro hattında, Sanayi Mah durağında inerek, oradan Seyrantepe yönüne aktarma yapabilirsiniz. Ardından da Havaray ile birlikte Vadistanbul’a ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir