istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Vadistanbul BMW Çekiliş Sonucu

Vadistanbul BMW Çekiliş Sonucu 21 Şubat 2020 tarihinde yapılmış olan noter huzurunda, halka açık çekiliş ile belirlenmiş olup; çekilişe dair resmi sonuçlar ise 26 Şubat 2020 tarihinde sitemizde ve Posta Gazetesinde yayınlanacaktır. Aynı günde çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

BMW X2 2019 Otomobil Kazanan Asil Talihli

Hüseyin Bulut / Kupon NO: 61990

BMW X2 2019 Otomobil Kazanan Yedek Talihli

Nermin Küçük / Kupon NO: 46845

Vadistanbul BMW Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat