Vadistanbul BMW Çekilişi

Vadistanbul BMW Çekilişi kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar; Vadistanbul AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 250 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/vadistanbul-bmw-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli BMW X2 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 21 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Vadistanbul BMW Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir