Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahati

Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahati Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Vakıf Emeklilik mobil uygulamasını indirerek; kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak minimum 50 TL ve katları tutarında katkı payı artışı talimatı veren Vakıf Emeklilik BES müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir. (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) İşte çekilişe dair diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli Büyük Britanya teknoloji turu,
3 şanslı talihli Xiaomi Mi Mix 3 128GB siyah akıllı telefon,
10 şanslı talihli Xiaomi Mi 8 Lite 64GB siyah akıllı telefon,
10 kişi Xiomi Band3

olmak üzere toplamda 25 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 11 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahati Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Çekilişe Vakıf Emeklilik ve Hayat çalışanları, Vakıf Emeklilik iştiraklari ile Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içerisinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Vakıf Emeklilik sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir