VakıfBank QR Kod Çekilişi

VakıfBank QR Kod Çekilişi kapsamında iPhone 12 128 GB Akıllı telefon, iPad ya da Apple Watch ürünlerinden birisini siz kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

5 Mart 2021 tarihine kadar yurt genelinde Vakıfbank müşterileri, Vakıfbank ATM cihazlarında QR kod sistemi vasıtası ile tutardan bağımsız olacak şekilde; para çekme ya da para yatırma işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1’er adet çekiliş hakkı; ek olarak QR kod uyumlu POS üzerinden Vakıfbank Mobil Bankacılık kullanarak QR ile kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1 adet çekiliş hakkı her işlem için günde en fazla 1 er adet çekiliş hakkı verilecek olup günde toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Aynı zamanda Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasını ilk kez mobil bankacılık müşterisi olacak şekilde indirip aktive olması durumunda kampanya dönemi içinde 1 kereye mahsus olmak üzere, yapılacak QR işlemlerinden bağımsız olacak şekilde, bir müşteri ek olarak 5 çekiliş hakkı sahibi olabilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 26 Mart 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 2 Nisan 2021 tarihinde Takvim Gazetesinden yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim

5 şanslı talihli iPhone 12 128 GB akıllı telefon,

15 talihli Apple Wi-Fi,

25 talihli Apple Watch Series 6 kazanacaktır.

VakıfBank QR Kod Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Vakıfbank üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir