Vodafone 3 Ay 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası Kapsamında 3 Ay 1 GB Hediye İnternet Kampanyasını ilan etti! Son 30 gün içinde Vodafone operatörüne gelmiş faturalı ve faturasız belirli tarifelerde bulunan aboneler 3 ay boyunca her ay 1 GB internet paketi hediye olarak kazanacaktır. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir;

Faturasız hatlarda bulunan abonelerin tarifesi: Destek 1GB paketinden Saçma Güzel 4,Saçma Güzel8,Saçma Güzel 14,Faturasız Hesaplı 4GB ve Faturasız Hesaplı 6GB olmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamak için ise; DESTEK 1GB yazıp 7000’e SMS göndermesi gerekmektedir.

Faturalı hatlar için abonelerin tarifesi: Uyumlu 3, Uyumlu 5, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Redli 7 Paketi, Redli 10 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi, Benim Passim Paketi, Redli Elite Paketi, Redli Elite Plus Paketi, Kafama Göre 8GB Paketi olmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamak için ise;  DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya ile ilgili olarak diğer tüm detaylara ulaşmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir