Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında son 2 faturanızın en az birinde yurt içi SMS, internet ya da dakika aşımınız var ise; Vodafone Yanımda uygulamasında size özel teklifi kabul ederek aşım tutarını 50 TL’ye kadar iade alabilirsiniz. İşte konu ile ilgili olarak diğer detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek adına; Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Bana Ne Var” sekmesine girerek; Aşım Telafisi Kampanyası için özel olarak sunulan tarife, kampanya veya ek paket teklifini kabul etmek.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Numara taşıma ile, yeni hat alarak ya da faturasızdan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen ya da aktif bireysel Vodafone faturalı müşterileri yararlanabilir. Son ödeme tarihi geçmiş ya da ödenmemiş faturası bulunan kişiler ise kampanyadan yararlanamayacaktır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek adına en az 1 faturanın daha önce kesilmiş olması gerekir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/asim-telafisi-kampanyasi.php linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir