istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası kapsamında iPhone 11 sahibi olabilirsiniz. Kampanya çok basit bir oyundan ibarettir. Sadece Vodafone kullanıcıları dahil edilmemiş, tüm operatör kullanıcıları kampanyaya katılabilecektir. Neyse kampanya hakkında daha çok konuşacağız. İşte o detaylar aşağıda…

Bu kampanya nedir? Ücretsiz midir? Sayın Yetkili cevap? 

Kampanya Vodafone’un sitesi üzerinden katılabileceğiniz bir oyundur. Bu oyun kapsamında; katılımcılar arasında en düşük ve kimsenin önermediği teklifi vermeniz gereklidir. Yani şöyle örnek verelim; 1,23 TL teklif verirseniz ve bu teklifi sadece siz verirseniz bu tekliften daha düşük benzersiz bir rakam yok ise ödül sizin olacaktır.

Unutmadan söyleyelim; kampanyaya katılım tüm operatör kullanıcıları için ücretsizdir. Yani yukarıda belirtilen strateji kapsamında ödül kazanabilirsiniz. 2019 yılı Aralık ayında yapılan oyunda 2,44 TL’lik teklif ödül kazandırmıştır. Ben de kampanyayı yazarken teklifimi verdim. Umarım bu sefer şans bana da güler.  🙂 Sayın Vodafone yardımcı olunuz.

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası kapsamında detaylar neydi yetkili? 

Kampanyaya dair tüm haklar Vodafone firmasına aittir. Dolayısı ile firma oyun kapsamında değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Oyunu kapayabilir, açabilir, ödül ve diğer konular hakkında da değişiklik yapabilir. Standart bir maddedir.

Benzersiz Teklif çekiliş ya da kura değildir. Sadece en düşük BENZERSİZ teklifi veren kişi ödülü kazanacaktır. (İnşallah bu sefer ben!)

Kampanyaya katılabilmek adına Vodafone’un istediği izinlerin verilmesi zorunlu olmaktadır. İzin vermeyen kişilerin kampanyaya katılma hakkı yoktur.

Benzersiz Teklife katılan müşteriler her ay 1 teklif verebilir.

Vodafone’un belirlediği tarihte verilen teklifler arasından en düşük ve kimsenin vermediği teklifi veren kişi ödülü kazanacaktır.

Hat sahibi kişi; ödülü kendisiyle Vodafone tarafından iletişim kurulduktan sonra belirlenen iletim metodu ile teslim alacaktır. Ödülü teslim alma sırasında; kimlik ibrazı zorunludur. Hat sahibi ile ibraz edilen isim uyuşmuyorsa ödül verilmez. Yani tanımadığınız birinin hattını kullanıyorsanız; ödülü kazansanız bile alamazsınız diye özetleyebiliriz.

18 yaşından küçük kişiler katılamaz.

Benzersiz Teklif ile ilgili daha çok detaylı bilgiye Vodafone’un sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir