Vodafone FreeZone ile Spotify Premium 3 ay Bedava

Vodafone FreeZone ile Spotify Premium 3 ay Bedava! Kampanyadan Vodafone Freezone abonesi faturalı hatlar yararlanabiliyor. Ayrıca daha önce hiç Spotify Premium aboneliği yapmamış olmanız da gerek. SPOTIFY yazıp 5800’a SMS göndererek kampanyaya katılım talebinizi oluşturabilirsiniz. Bu SMS’in ardından size gelecek olan bilgilendirme SMS’i içinde yer alan linke girip, gerekli yönlendirmeleri uygulayıp hesabı aktif edebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim bu üyelikten yararlanabilmek için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmiyor!

Aboneliğiniz başladığında SMS ile bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Ücretsiz aboneliğiniz 3 ay boyunca devam edecektir. 3 ay sonunda üyeliğiniz iptal olmaz! Aylık 13,99 TL’den üyeliğiniz devam edecektir ancak siz bu ücreti ödemek istemiyorsanız; 3 ay aboneliğiniz sona ermeden IPTAL yazıp 5800’a göndererek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer devam etmek isterseniz de aylık 13,99 TL mobil ödeme ücreti olarak tarafınıza faturalandırılacaktır.

Kampaya 13 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir. Spotify ve Vodafone kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir