Vodafone Freezone Kafana Göre Saati Kampanyası

Vodafone Freezone Kafana Göre Saati Kampanyası kapsamında gün içinde 1 saat boyunca internetinizden harcamayacak şekilde kullanım yapabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya üzerinde dilerseniz de video izleyerek bu kullanımlarınızı yapabilirsiniz. Bu iki seçenekten birisini seçmeniz gerekiyor. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Aylık Kafana Göre Saati paketi ücreti 9 TL’dir. Günde 1 saat video & müzik ya da günde 1 saat sosyal medya seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. YouTube ve İzlesene video & müzik kapsamındadır. Facebook, Instagram ve Twitter ise sosyal medya kapsamındadır. Faturalı paketler FATURALI KAFANA GORE yazıp, 3636’ya SMS göndererek paketi satın alabilir. Faturasız aboneler ise KAFANA GORE yazıp, 3636’ya SMS göndererek paketi satın alabilir. Faturasız aboneler için bu paket ilk ay ücretsizdir!

Günlük Kafana Göre Saati için ise Faturasız aboneler Günlük Sosyal Medya Saati için SOSYAL MEDYA SAATI yazıp, 3636’ya SMS göndererek paketi satın alabilir. Faturalılar ise SAATLIK SOSYAL yazıp, 3636’ya SMS göndererek paketi satın alabilir. Bu paket ile birlikte sadece sosyal medya (Facebook, Instagram ve Twitter) kullanımları yapılabilir. Paketin ücreti günlük 2 TL’dir. Youtube ve Instagram için geçerli olan Video & Müzik Paketi için ise Faturasız aboneler VIDEO SAATI yazıp 3636’ya SMS göndererek paketi satın alabilir. Faturalı aboneler ise SAATLIK VIDEO yazıp 3636’ya göndererek paketi satın alabilir.

Kampanya kapsamında paketlere Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ulaşarak tercih ettiğiniz paketleri satın alabilirsiniz. Ayrıca detaylara hem uygulama üzerinden hem de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Vodafone’un sitesi olan “Kafana Göre Saati Kampanyası” sitesine yönlendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir