Vodafone FreeZone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Vodafone FreeZone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2019 tarihine kadar Vodafone Mobil Ödeme ile Leage Of Legends oyununda RP alımları için her ay ilk alışverişe haftalık 1 GB internet hediyedir! Yani kampanya sona erene kadar her ay mobil ödeme ile RP alımlarınızda bu hediye size gönderilecektir. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir;

Aynı ay içerisinde yapacağınız ikinci ve sonraki alışverişler hediye internet kazanamayacaktır. Hediye kapsamında hattınıza tanımlanacak olan 1 GB haftalıktır. 7. günün sonunda yenilenmeden otomatik iptal olur ve eğer kullanım haklarınız var ise silinecektir.

Kampanyadan tüm aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal ya da numara taşıma işlemi yapılıp farklı operatöre geçiş yapma durumundaki hatlar bu kampanyanın dışındadır. Vodafone kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer aradığınız soruların yanıtı ilgili linkte yok ise; Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek konu kapsamında destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir