Vodafone FreeZone NYX Cosmetics Kampanyası

Vodafone FreeZone NYX Cosmetics Kampanyası kapsamında 30 Aralık 2018 tarihine kadar nyxcosmetics.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız 120 TL ve üzeri alışveriş yapanlara hediye var! Kampanyaya katılabilmek için NYX yazıp, 6666’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz de Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de kampanya katılım kodunu alabilirsiniz. Peki hediye olarak belirttiğimiz içerik nedir? Detaylar aşağıdadır;

NYX Cosmetics sitesi üzerinden yapacağınız 120 TL ve üzeri alışverişlerde makyaj çantası hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone’dan aldığınız kampanya katılım şifresini WEB sitesi üzerinde ilgili alana girmeniz gerekmektedir. Alınan her şifre tek kullanımlıktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kullanılmayan kodlar kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

Bu kampanya farklı indirim, promosyon ya da kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yalnızca Vodafone Freeezone aktif aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş iptal ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirenler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya hakları Vodafone ve NYX’de saklıdır. Markalar değişiklik yapma ve kampanya durdurma hakkı bulunmaktadır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir