Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi kapsamında 29 Mart 2020 tarihine kadar yurt genelinde tüm operatör firmalarının aboneleri Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz olarak indirerek; akabinde uygulamaya kayıt olarak, isim, soy isim, adres ve telefon bilgileri girip daha sonra Fırsatlar Dünyası alanındaki çarkı çevirip Vodafone aboneleri çarkı çevirdikleri her hafta için 1 adet, diğer operatör kullanıcı da kampanya süresinde 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/vodafone-hediye-carki-cekilis-sonucu linkinde yer almaktadır.

Peki Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli BMW 118i First Edition Sport Line 2020 model Otomobil,
25 kişi Vespa Primavera 50CC 2020 model Motosiklet,
100 kişi Apple iPhone 11 64 GB Akıllı Cep Telefonu,
500 kişi ise Apple AirPods ve Şarj Kutusu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 15 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Nisan 2020 tarihinde sitemizde (okampanya.com) ve Milliyet Gazetesinde ilan edilecektir. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekilişe katılım sağlayan kullanıcılarının ad, soyad ve telefon numarası bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez. Verilen bilgilerin sorumluluğu katılımcılara aittir.

Asil talihliler 5 Mayıs 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20 Mayıs 2020 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş firmasına başvurmaları gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Vodafone hattı kısıtlı ya da aktif olmayan bireysel kullanıcılar çekilişe katılamaz. Kampanya tarihleri içerisinde çekilişe katılıp hattını kapatan kişilerin çekiliş hakkı iptal olur.

Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş çalışanları, çalışanların birinci derece yakınları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Ayrıca kurumsal aboneler de çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir