Vodafone iPhone XR Çekiliş Sonucu

Vodafone iPhone XR Çekiliş Sonucu 26 Şubat 2020 tarihli yapılan noter huzurunda, halka açık olan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonuçları ise 28 Şubat 2020 tarihinde Milliyet Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemize giriş yaparak çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone XR Kazanan Asil Talihliler

1 – Selda Salman
2 – Tuncay Coşkun
3 – Ahmet Akkiprik

iPhone XR Kazanan Yedek Talihliler

1 – Murat Yıldırım
2 – Elif Serdar
3 – Nail Eren

Vodafone iPhone XR Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

Kampanyadan sadece Vodafone Faturasız bireysel kullanıcıları yararlanarak, ödül kazanabilir.

Kampanya tarihleri içerisinde çekiliş hakkı kazandıktan sonra hattını kapatan kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

Asil talihliler 14 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 29 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş Organizasyon firmasına başvuruda bulunması gerekir. İlgili tarihlere kadar başvuruda bulunmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamazlar.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere firma müşteri hizmetleri ile görüşerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir