Vodafone iPhone XR Çekilişi

Vodafone iPhone XR Çekilişi kapsamında 17 Ocak ile 17 Şubat 2020 tarihleri arasında vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda, Vodafone internet kanalları üzerinden yapılacak 30 TL ve katları TL yüklemesi yapan Vodafone Faturasız kullanıcıları çekiliş hakkı kazanacaktır. Her 30 TL 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/vodafone-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Peki Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone XR 64 GB Black Akıllı Cep Telefonu kazanacaktır. (Ödül tutarı: 6.499,00 TL’dir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 26 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, hala açık olarak yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 28 Şubat 2020 tarihli Milliyet Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Kampanyadan sadece Vodafone Faturasız bireysel kullanıcıları yararlanarak, ödül kazanabilir.

Kampanya tarihleri içerisinde çekiliş hakkı kazandıktan sonra hattını kapatan kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

Asil talihliler 14 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 29 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş Organizasyon firmasına başvuruda bulunması gerekir. İlgili tarihlere kadar başvuruda bulunmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamazlar.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere firma müşteri hizmetleri ile görüşerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

fake taxi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir