Vodafone istegelsin 25 TL indirim

Vodafone istegelsin 25 TL indirim kampanyası 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyanın içeriği, kimlerin katılabileceği ve diğer detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte konuya dair detaylar…

Öncelikle kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek adına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanya sayfasına girerek “istegelsin” kampanyasını seçip; “Fırsatı Kullan” butonuna basarak kampanya şifresini alabilirsiniz.

Kampanya şifresini almanızı takiben; istegelsin mobil uygulaması ya da istegelsin.com üzerinde minimum 250 TL’lik sepet tutarı oluşturarak; indirim kodu alanına aldığınız şireyi girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu şekilde 250 TL’lik alışverişinize istinaden 25 TL’lik bir indirim sağlanacaktır.

Vodafone istegelsin 25 TL indirim kampanyası ile ilgili detaylar?

Kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Kampanya tarihleri arasında her kullanıcı kampanyadan 6 kez faydalanabilir. Kampanya 10.000 adet kullanım ile sınırlı olmaktadır.

Siparişin iptali durumunda kampanyaya tekrar katılım sağlanamaz. Kampanya diğer banka ve iş birlik kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim kodları para ile satılamaz ya da nakde çevrilemez.

Vodafone ve istegelsin kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanyaya dair merak ettiğiniz diğer detaylara firmaların siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir