Vodafone Scotty Kampanyası

Vodafone Scotty Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2019 tarihine kadar Scotty mobil uygulaması üzerinden yapacağınız her ay 3 yolculukta uygulamanın genel fiyatı üzerinden 30 TL’ye kadar %20 indirime sahip olabilirsiniz! Yani kısaca özetlemek gerekirse; 30 TL’lik bir yolculuk yapmanız halinde Vodafone’nun indirimi 6 TL olacaktır. 3 yolculuk yaptığınızı düşünürsek de; 18 TL’lik bir indirim kazanmış olacaksınız. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Kampanyadan aktif Vodafone hattı bulunan aboneler yararlanabilir. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Scotty’de %20 İndirim” başlıklı kampanya sayfasına girerek, “Fırsatı Kullan” butonuna basarak kampanya şifresini alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak da; SCOTTY yazıp, 6666’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone ve Scotty kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Bu kampanya farklı indirim, kampanya, promosyonlar ile birleştirilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir