Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası kapsamında test çözerek bedava internet kazanabilmeniz mümkün! Hemde bahsettiğimiz internet miktarı 3 GB kadar… Kampanyanın detayları ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Buraya tıklayarak Vodafone’un sitesinde yer alan testi çözebilirsiniz. Test sonucunda 3 GB internet hediye olarak kazanacaksınız. Bu hediye internet kullanım hakkı 1 günlüktür. Bu kampanyadan Vodafone müşterileri yararlanarak hediyeyi kazanabilir. Ayrıca eğer farklı operatöre ait kullanıcı iseniz; yine testi çözerek hediye kazanma şansınız var. Testi çözdükten sonra, bilgilerini verdiğiniz telefonu Vodafone’a taşıyarak, geçiş gerçekleştiğinde ise 1 ay geçerli 3 GB internet hediye olarak kazanabilirsiniz.

Kampanyadan bir kez faydalanılabilir. Testi birden fazla doldurmanız işe yaramayacaktır. Sadece ilk doldurduğunuz teste istinaden hediyeniz tanımlanır. Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca sorularınızın yanıtı yok ise Vodafone müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek sorularınız hakkında destek alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir