Vodafone Trendyol alışverişine 5 GB internet

Vodafone Trendyol alışverişine 5 GB internet hediye. Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde ilgili kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna basıp, alacağınız şifreyi link üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyanın içeriği nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden ilgili kampanya sayfasına girerek; Fırsatı Kullan butonuna basıp, akabinde alacağınız şifreyi link üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Şifrenizi ödeme alanında bulunan Promosyon Kodu bölümüne girerek alışveriş yaptıktan sonra haftalık 5 GB internet hediye hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya sadece link üzerinden yapılacak kodlu alışverişler için geçerlidir ve ayda 1 kez yararlanabilirsiniz. İlgili link: https://ty.gl/vodafone_mega_0701

Kampanyadan kim yararlanabilir?

Aktif Vodafone aboneleri kapmanyadan yararlanabilir. Abonelik durumu kısıtlı, dondurulmuş, iptal ya da numara taşıma işlemi ile farklı operatöre geçmiş statüsündekiler yararlanamaz.

Vodafone Trendyol alışverişine 5 GB internet detayları nelerdir?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilgili link üzerinden 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Ödeme alanında bulunan promosyon kodu bölümüne kodu girdikten sonra alışverişi tamamlamanızı takiben 24 saat içerisinde hediye internet hattınıza tanımlanır.

Kampanyadan ayda 1 kez yararlanabilirsiniz.

Alınan kodlar tek kullanımlıktır, farklı promosyon ve şifreler ile bu kampanya birleştirilemez.

Vodafone ve Trendyol kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Microsoft Project 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir