Watsons Bisiklet Çekilişi

Watsons Bisiklet Çekilişi kapsamında Bianci bisiklet sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

30 Ağustos 2020 tarihine kadar yurt genelinde tüm Watsons mağazaları üzerinden ya da watsons.com.tr üzerinden Perrigo Kişisel Bakım Ürünlerine ait Deotak Deodorant ürünlerinden tek seferde 2 veya katları tutarında satın alan Watsons Card sahipleri çekilişe katılım sağlayacaktır. Her 2 adet ürün için 1 adet çekiliş hakkı verilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

7 şanslı talihli 2020 model Bianci Milano 26 1VB” bisiklet ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 22 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 28 Eylül 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Watsons Bisiklet Çekilişi ile ilgili detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Watsons sitesi üzerinden ya da Watsons müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. İzlesene video indir , Pinterest video indir   

Office 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir