Watsons Büyük Sonbahar Kampanyası

Watsons Büyük Sonbahar Kampanyası kapsamında 29 Ekim 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil olan markaların seçili ürünlerinde tam %50’e varan indirimler var! Kampanyaya dahil olan ürün kategorileri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

Watsons Büyük Sonbahar Kampanyası kapsamına dahil kategoriler nelerdir?

Kampanyaya dahil olan ürün grupları içerisinde makyaj ürünleri, tırnak grubu ürünleri, cilt bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, temizleyici ürün çeşitleri, epilasyon fırsatlar, diğer cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, profesyonel saç bakım ürünleri, şampuanlar, beyaz kapatıcı sprey çeşitleri, seçili saç boyaları, ağız bakım fırsatları, parfüm fırsatları, seçili deodorant çeşitleri, vücut spreyleri, hijyenik ped ve tampon,intim ürünleri, duş jelleri, bebek bakım ürünleri kategoriler bulunmaktadır. %50’ye varan çeşitli indirimler bulunuyor. Yani tüm ürünlerde indirim oranı %50 değildir. %40, %30 oranında indirimlerde ürünler mevcuttur.

Watsons Büyük Sonbahar Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İndirim, seçili markaların seçili ürünlerinde 29 Ekim 2019 tarihine kadar stoklar dahilinde geçerli olmaktadır.
  • Watsons Card üyelerine özeldir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Watsons sitesinden ya da Watsons müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir