istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Watsons iPhone 11 Çekilişi

Watsons iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 Pro MAX 256 GB akıllı telefon sahibi olabilirisiniz. Nasıl? dediğinizi duyar gibiyim. İşte kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde….

Çekilişe nasıl katılabilirim?

30 Temmuz 2020 tarihine kadar yurt genelinde tüm Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr üzerinden tek seferde 30 TL ve katları tutarında deodorant (sprey, roll-on ve stick.) ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı satın alan Watsons Kart sahipleri kampanyaya katılabilecektir. Her 30 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 10 şanslı talihli iPhone 11 Pro MAX 256 GB Akıllı Telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 18 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekiliş sonucu ise 21 Ağustos 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Watsons iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

5 Eylül 2020 tarihi mesai saati sonuna kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 20 Eylül 2020 tarihi mesai saati sonuna kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ödülü teslim edilmez.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Estaboom çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül dahi kazansa teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarihinden karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Watsons sitesi üzerinden ya da Watsons mağazalarındaki görevlilerden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Coreldraw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat