Watsons iPhone XR Çekilişi

Watsons iPhone XR Çekilişi kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Watsons mağazaları üzerinden Türk Henkel Kimya Sanayi’ye ait Diadarmine markalı ürünlerden tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasına isim, soy isim, telefon numarasıu, adres bilgileri birlikte üye olduktan sonra yaptığınız alışverişin fotoğrafının tamamı net olarak gözükecek şekilde çekip, uygulamaya yükleyen kişiler çekiliş hakkı kazanacaktır. İşte çekilişe dair diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/watsons-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone XR 128GB telefon,

3 talihli iPad Mini 128GB Wi-Fi Tablet,

10 talihli ise AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Watsons iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle çekilişe katıldığınız fiş asıllarının sağlıklı olarak saklanması gereklidir.
  • Kampanya tarihleri arasında yapılan iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslimatı gerçekleşmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

microsoft project 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir