Watsons Kart Cinemaximum Kampanyası

Watsons Kart Cinemaximum Kampanyası kapsamında 19 Kasım 2018 tarihine kadar Türkiye’de bulunan tüm Watsons mağazalarından Watsons Kartınız ile tek fiş üzerinde yapılacak olan 50 TL’lik ürün alışverişi yapan herkes Cinemaximum sinema bileti kazanabilir. Kampanya sadece mağazalarda yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir, Watsons Online mağazasından yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır;

Kampanya boyunca 50 ile 75 TL’lik Watsons alışverişi 1 adet Cinemaximum sinema bileti, 75 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 2 adet Cinemaximum sinema bileti kazanılabilecektir. Önemli not olarak: yapılacak alışverişlerin Watsons Kart ile gerçekleşmesi gerekmektedir. Cinemaximum sinema bileti stoklarla sınırlıdır ve her bir tüketici maksimum olarak 2 defa kampanyadan yararlanabilir. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Çek Kazan mobil uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Alışverişinizi takiben maksimum 5 gün içinde Çek Kazan uygulaması içerisinden Watsons’dan alışveriş yaptığınıza dair elinizde olan fişin fotoğrafını çekip göndermeniz gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş ve faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere Cinemaximum sinemalarında 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olan ücretsiz sinema bileti kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir.

Sinema kupon kodu tek kullanımlık ve tek girişlik olup sadece Cinemaximum gişelerinde ücretsiz sinema biletine çevirilir. Her bir sinema bileti kodları 3D filmler, özel gösterimler, IMAX, IMAX 3D, Atmos 3D, MPX, 4DX, ScreenX, Gold Class, Tempur ve VIP salonları hariç bütün filmlerde haftanın 7 günü geçerlidir. Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir