Watsons Kart Nasıl Alınır?

Watsons kampanyalarından yararlanabilmek için Watsons Kartınızın olması gerekiyor. Bu yazımızda Watsons kart nasıl alınır? sorusunu ele alarak nasıl alabileceğiniz konusunda sizi bilgilendirmek istedik.

Öncelikle Watsons kartlar ücretli mi?

Evet, Watsons Kart, Watsons mağazalarından 2,5 TL ücret karşılığında satın alınabilmektedir.

Watsons Kartı aldıktan sonra aktivasyon işlemini nasıl yaparım?

Watsons Kartı satın aldıktan sonra; aktivasyon işlemini watsons.com.tr üzerinden, Watsons mobil uygulamasından, mağazalarda bulunan tabletlerden ya da 444 99 87 no’lu müşteri hizmetlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik formu doldurduktan sonra telefonunuza aktivasyon kodu tarafınıza gönderilecektir. Aktivasyonu tamamlayabilmek için; cep telefonunuza gönderilen aktivasyon kodunu üyelik formuna girip “Kaydet” butonuna bastıktan sonra onay SMS’i alacaksınız. Ardından 250 puan kazanacaksınız. Kazanılan puanlar 3 gün içinde kartınıza otomatik yüklenecektir.

Watsons kartlar nerede geçerli?

Satın aldığınız bu kart yurt içinde bulunan Watsons’ın mağazalarında geçerlidir. Yurt dışında kullanılamaz.

Watsons kart nasıl alınır? başlıklı yazımızı okudunuz. Watsons Kart kapsamında biriktirdiğiniz puanlar Watsons’tan yapacağınız alışverişlerde kullanılarak harcanabilir. Her 100 puan 1 TL’ye eşittir. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için Watsons’ın resmi WEB sitesini inceleyebilir, dilerseniz de mağazalarda bulunan görevlilerden bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan kozmetik kampanyalarına ulaşmak için: https://okampanya.com/kozmetik/ linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir