Watsons Kart Nasıl Alınır?

Watsons kampanyalarından yararlanabilmek için Watsons Kartınızın olması gerekiyor. Bu yazımızda Watsons Kart Nasıl Alınır? sorusunu ele alarak nasıl alabileceğiniz konusunda sizi bilgilendirmek istedik.

Watsons Kart, Watsons mağazalarından 2,5 TL ücret karşılığında satın alınabilmektedir. Satın aldığınız bu kart yurt içinde bulunan Watsons’ın mağazalarında geçerlidir. Yurt dışında kullanılamaz. Watsons Kartı aldıktan sonra aktivasyon işlemini watsons.com.tr üzerinden, Watsons mobil uygulamasından, mağazalarda bulunan tabletlerden ya da 444 99 87 no’lu müşteri hizmetlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik formu doldurduktan sonra telefonunuza aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyonu tamamlamak için telefonunuza gönderilen aktivasyon kodunu üyelik formuna girip Kaydet butonuna bastıktan sonra onay SMS’i alacaksınız ve 250 puan kazanacaksınız. Puanlar 3 gün içinde kartınıza otomatik yüklenecektir.

Biriktirdiğiniz puanlar Watsons’tan yapacağınız alışverişlerde kullanılarak harcanabilir. Her 100 puan 1 TL’ye eşittir. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Sitemizde yer alan kozmetik kampanyalarına ulaşmak için: https://okampanya.com/kozmetik/ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir