Watsons Mini Cooper Çekilişi

Watsons Mini Cooper Çekilişi 5 kapı 2020 model Mini Cooper otomobil ödülü sizin olabilir. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

2 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Watsons mağazaları ve watsons.com.tr üzerinden Unilever Sanayi ve Ticaret firmasına ait tüm ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve Çek Kazan uygulaması üzerinden; ad, soyad, adres, GSM numarası ve e-posta bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Unilever Kampanya içerisine girip, fişi ya da faturasını yükleyen bireysel müşterilere 24 saat içinde sistem tarafından inceleme yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 10 TL’lik Unilever markalı ürün alışverişi için 1 adet çekiliş hakkı verilir. Yüklenen fotoğrafın net ve anlaşılır olması zorunludur.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Mini Cooper 5 Kapı Pure 2020 model otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Kasım 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Watsons Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 10 Pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir