Watsons Sony Playstation 4 Çekilişi

Watsons Sony Playstation 4 Çekilişi kapsamında Playstation 4 sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

29 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Watsons mağazaları ya da watsons.com.tr üzerinden Evyap Sabun Yağ Gliserin firmasına ait tüm Arko Men markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında birlikte veya ayrı ayrı satın alan Watsons Card sahipleri çekilişe katılabilecektir. Her 30 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Sony Playstation 4 500 GB ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Aralık 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Watsons Sony Playstation 4 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle çekilişe katıldığınız fişleri saklamanız önemlidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Watsons sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir