Westalife AVM Toyota Çekiliş Kampanyası

Westalife AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında 4 Mart ile 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 75 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 75 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/westalife-avm-toyota-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Toyota C-HR 1.2 Turbo Advance otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Westalife AVM Toyota C-HR Çekiliş Kampanyası 5 Temmuz 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 10 Temmuz 2019 tarihinde Posta gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün sitemize giriş yaparak çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Diğer detaylar nelerdir?

İkramiye kazanan asil talihlilerin 25 Temmuz 2019, yedek talihlilerin ise; 09 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

18 yaşından küçükler, AVM içinde bulunan mağaza çalışanları, mağaza sahipleri çekilişe katılamaz. Katılmış, ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

Westalife AVM Toyota Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Westalife AVM’nin resmi WEB sitesi üzerinden ya da AVM içerisinde bulunan danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir