Yapı Kredi ile Koton’da indirim var!

Yapı Kredi ile Koton’da indirim var! 31 Mart 2019 tarihine kadar Yapı Kredi mobil şubesine ya da internet şubesine giriş yaparak koton.com üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 50 TL indirim kazanın! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

21 Şubat ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi’nin internet şubesi ya da mobil şubesine bilgileriniz ile giriş yapmanız halinde indirim kodunu kazanabilirsiniz. İndirim kodları “Kampanyalar” bölümünde yer alacaktır. 31 Mart 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında sağlanan indirim farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Koton’un sitesinde yer alan indirimsiz ürünlerde geçerlidir. Bu kampanya kişiye özeldir, her müşteri 1 kez yararlanabilir.

İndirimden faydalanabilmek için; Koton’un sitesinde sepetinizi oluşturduktan sonra, “Sepetim” bölümüne giderek Promosyon Kodu alanına aldığınız indirim kodunu girmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi ve Koton kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi için; Koton ve Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir