Yedigün ve Fruko kapaklarında 250 MB internet kazanma fırsatı!

Yedigün ve Fruko kapaklarında 250 MB internet kazanma fırsatı! Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2019 tarihine kadar yurt içi sınırlarında promosyonlu Yedigün ya da Fruko markalı ürünlerden birini satın alarak; ürün kapağının içinde bulunan şifreyi telefon numaranızın bilgisi ile birlikte KazandıRio uygulamasına giren herkese; her başarılı katılım için günlük 100 MB ya da 250 MB internet paketlerinden biri yüklenecektir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyaya dahil promosyonlu Yedigün veya Fruko markalı ürünlerden satın alıp; kapağın altındaki şifreyi KazandıRio uygulamasına üye olup girebilirsiniz. Bu şekilde günlük 100 MB ya da 250 MB kazanabilirsiniz. Her alınan şifre 1 kullanımlıktır.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

31 Ağustos 2019 tarihine, saat 23:59’a kadar geçerli promosyonlu ürünlerin kapaklarından çıkan şifreleri uygulamaya girerek hediye internet kazanabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya kapsamında günlük olarak her cep telefonu numarası bir adet ödül (hediye internet) kazanabilir. Kampanyaya katılan kişilerin paket yüklemesi gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır. 24 saat boyunca kullanılmayan haklar geçerliliğini bu süre sonunda yitirir.

KazandıRio uygulamasına girilen ve kazanılan data paketleri uygulamanın Cüzdanım sekmesinde kampanyanın geçerlilik tarihi süresince saklanacaktır. 24 saatte bir defa olacak şekilde de kullanılabilecektir.

Turkcell Bedava İnternetler içeren yazımıza ulaşmak için: www.okampanya.com/turkcell-bedava-internetler

Yedigün ve Fruko kapaklarında 250 MB Kampanyasına dair diğer detaylı bilgiler için; Yedigün’ün resmi WEB sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer kampanyaları keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

 

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 Kişi oy verdi Ortalama puan: 4,20.

Loading...

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mustafa Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Ziyaretçi
mustafa

teşeküler

mustafa
Ziyaretçi
mustafa
mustafa
Ziyaretçi
mustafa

çokgüzel kampanya