Yemeksepeti Acıktır Beni Kampanyası

Yemeksepeti Acıktır Beni Kampanyası kapsamında 9 Temmuz ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde; Facebook, Instagram ya da Twitter hesabınız üzerinden iştah açıcı bir yemek fotoğrafını ya da videosunu #AcıktırBeni hastagi ile Instagram üzerinden @yemeksepeticom sayfasını etiketleyip; Facebook & Twitter üzerinden @yemeksepeti sayfasını etiketleyip bu paylaşımı hangi ünlü için yaptığınızı belirtmeniz halinde kampanyaya katılabilirsiniz. (Edis ve Büşra Develi kampanyanın reklam yüzü olmaktadır.) İşte kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar…

Yarışma sonucunda ne ödül kazanabilirim?
  • 1 talihli şarkıcı Edis ile tanışma ve 1 yıllık Yemek Sepeti Hediye çeki kazanacaktır. (Ödül tutarı 18.250 TL),
  • 1 talihli oyuncu Büşra Develi ile tanışma ve 1 yıllık Yemek Sepeti Hediye çeki kazanacaktır. (Ödül tutarı 18.250 TL),
  • 2 talihli şarkıcı Edis ile tanışma,
  • 2 talihli oyuncu Büşra Develi ile tanışma fırsatı verilecektir.

Toplamda 6 talihli ödül kazanmaktadır.

Yarışmanın sonucu ne zaman açıklanacak?

1 Ağustos 2019 tarihinde paylaşımlar; konuya uygunluk, yaratıcılık kriterlerine bağlı olarak Yemek Sepeti özel jürisi tarafından değerlendirilecektir.

Yarışma sonucu ise 6 Ağustos 2019 tarihinde Yemek Sepeti Sosyal Medya hesapları üzerinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlar nasıl yapılmalıdır?

Paylaşımın hangi ünlü için yapıldığı net olarak belirtilmesi gerekir. (Ünlüler: Büşra Develi ve Edis) Yani Büşra Develi ya da Edis kelimelerinin #AcıktırBeni hashtagi Facebook & Twitter için @yemeksepeti veya Instagram için @yemeksepeticom sayfasının etiketi ile beraber yazılması yeterli olmaktadır.

Yapılan paylaşımlar içeriğinde; gerçek bir kişiyi tanımlayabilecek şekilde insan yüzü yer almamalıdır. Ayrıca yapılan paylaşımların yukarıdaki belirttiğimiz kriterleri sağlaması; 30 Eylül 2019 tarihine kadar paylaşıldığı platform üzerinde görünür olması, silinmemesi ve kamuya açık olması gerekmektedir.

Yemeksepeti Acıktır Beni Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

İkramiye kazanan kişiler isminin ve sosyal medya hesabı kullanıcı adının Yemeksepeti tarafından açıklanmasını ve yaptığı paylaşımın da Yemeksepeti tarafından çekilecek video / fotoğraflarda herhangi bir bedel söz konusu olmadan süresiz olarak yer almasını kabul etmiş sayılacaktır.

Ayrıca ikramiye kazanan kişilerin ödül teslimi esnasında Yemeksepeti tarafından çekilecek video ve fotoğraflarda yer almayı, ilgili fotoğraf ve videoların da Yemeksepeti tarafından bedelsiz ve süresiz kullanılmasını kabul etmiş sayılır.

Yemeksepeti çalışanları, yarışmayı organize eden U2 Tanıtım ve Promosyon çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Yarışmaya katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Ayrıca 18 yaşından küçükler, yurt dışında ikamet edenler de yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsa bile ödülleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Daha detaylı bilgi için Yemek Sepeti Acıktır Beni sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Edis ve Büşra Develi’nin oynadığı reklam videosu aşağıda yer almaktadır…

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir