Yurtiçi Kargo Hastane Kampanyası

Yurtiçi Kargo Hastane Kampanyası dahilinde koronavirüs ile mücadele kapsamında sağlık personellerimizin yanında olduğunu gösterdi! Kampanya kapsamında tün insanlığın takdirini kazanan sağlık personelleri için sevdiklerinden gelecek gönderiler ile moral bulma olasılığını düşünerek; hastaneye gönderilecek olan tüm bireysel gönderiler ücretsiz olacaktır.

Kampanya içeriği ve detayları nelerdir?

30 Nisan 2020 tarihine kadar alıcı adresi herhangi bir hastane olan 20 KG / Desiye kadar tüm bireysel gönderiler ücretsizdir. Bu kampanyaya VIP ve diğer özel hizmetler dahil edilmemiştir.

Yurtiçi Kargo kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere Yurtiçi Kargo firmasının sitesi üzerinden yahut da Yurtiçi Kargo şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir