Yurtiçi Kargo Kazandıran Saatler Kampanyası

Yurtiçi Kargo Kazandıran Saatler Kampanyası 31 Ağustos 2019 tarihine kadar 12:00 ile 15:00 saatleri arasında şubelere ya da acentelerine getirmeniz durumunda geçerli olacaktır. Kampanya standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri için geçerlidir. İndirim vergiler hariç hizmet bedeli üzerinden %20 olarak uygulanır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya kapsamında sağlanacak indirim vergiler hariç hizmetler üzerinden %20’dir. Standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri dışında sunulan ek ve özel hizmetler kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için 12:00 ile 15:00 saatleri arasında kargonuzu Yurtiçi Kargo şubesine ya da acentasına getirerek, “Kazandıran Saatler Kampanyası” kapsamında gönderiyi yapmanızı görevliye iletmeniz gerekmektedir.

Gönderici ödemeli ya da alıcı ödemeli gönderi yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kazandıran Saatler Kampanyası haklarını saklı tutar. Gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha fazla detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili link üzerinden Yurtiçi Kargo’nun kampanya sayfasına yönlendirilirsiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamızdan başlamak isteyebilirsiniz; www.okampanya.com 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir