Yurtiçi Kargo Kidzmondo Kampanyası

Yurtiçi Kargo Kidzmonda Kampanyası kapsamında çocuklar eğleniyor. Aileler de Yurtiçi Kargo’dan indirim kazanıyor! Hem de %20 kadar. Adres alım, standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri kampanyaya dahildir. Diğer ek ve özel hizmetler kampanya kapsamında değildir. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Yurtiçi Kargo Kidzmondo Kampanyası kapsamından yararlanabilmek için Yurtiçi Kargo görevlisine KIDZMONDO kampanyasından yararlanmak istediğinizi ve kupon üzerindeki kodu vermeniz gerekmektedir. Kampanya kodu 3 kez kullanılabilmektedir. Yani 3 kez indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında gönderici ödemeli ve alıcı ödemeli gönderi yapılabilmektedir. Bu kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. 31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanya geçerlidir.

Yurtiçi Kargo kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumda şartlarda değişiklik yapabilir. Yurtiçi Kargo Kidzmondo Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Yurtiçi Kargo’nun kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamızdan başlamak isteyebilirsiniz; www.okampanya.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir